ro hu en

Achizitie in cadrul proiectului ”Reabilitare monument cultural si amenajare teren in Comuna Piscolt, judetul Satu Mare”

21 Octombrie 2022

Prin prezentul anunt primaria Comunei Piscolt solicita potentialilor ofertanti, oferta pentru atribuirea directa a contractului de lucrari avand ca si obiect lucrari de reabilitare monument cultural in cadrul proiectului ”Reabilitare monument cultural si amenajare teren in Comuna Piscolt, judetul Satu Mare”, proiect finantat din fonduri nerambursabile program PNDR, cod CPV 45212314-0 Lucrari de constructii de monumente istorice sau memoriale.

Documentația achiziției se poate descărca cu ajutorul următoarelor link-uri:

1. Formulare și contract
  2. Grafic realizare investiție
  3. Liste cantități eligibile
  4. Liste cantități neeligibile
  5. Proiect Tehnic

Informatii suplimentare :

Oferta detaliata impreuna cu documentele solicitate vor fi transmise pe adresa de email primariacomuneipiscolt@yahoo.com pana la data de 28.10.2022, ora 12.00.

Ofertantii participanti au obligatia incarcarii ofertei de pret in catalogul electronic SEAP al ofertantilor cu denumirea pozitiei: Oferta in urma anuntului publicat de Comuna Piscolt pentru lucrari de amenajare teren de sport din cadrul proiectului ”Reabilitare monument cultural si amenajare teren in Comuna Piscolt, judetul Satu Mare” pentru a fi achizitionata online in urma stabilirii ofertantului cu care se va derula achizitia directa,

Atentie ! prezenta este o achizitie directa, deci reglementarile privind depunerea unei contestatii prevazute in legea nr.101/2016 nu se aplica.